Hale

Hale rolnicze ze stali to rozwiązanie pozwalające w maksymalnie krótkim czasie stworzyć dodatkową powierzchnię magazynową. Nic więc dziwnego, że są coraz częściej wybieraną opcją nie tylko dla wielkich rolniczych przedsiębiorstw, ale również dla rolników indywidualnych. Niewątpliwą zaletą stalowych hal rolniczych jest możliwość dostosowania ich powierzchni pod konkretne wymagania inwestora.

Szybka budowa, wysoka jakość i lata użytkowania

Kobexstal oferuje solidne stalowe konstrukcje, zabezpieczone antykorozyjnie, gwarantując tym samym absolutne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo prostota wykonania umożliwia jej samodzielne złożenie przy pomocy sprzętu, który jest zwykle na miejscu w dużych gospodarstwach rolnych.

Różne rodzaje obudowy, szeroki wybór okien, świetlików i drzwi/bram wjazdowych pozwoli dostosować halę idealnie do aktualnych potrzeb.

Stalowe hale rolnicze są nie tylko ekspresowe w budowie, ale również estetyczne, bez konieczności dodatkowego malowania. Odporne na działanie czynników zewnętrznych będą stanowiły idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń magazynowa.

Nieskończone możliwości

Do niedawna wiaty i hale rolnicze użytkowane były głównie jako miejsce przechowywania pojazdów i maszyn rolniczych, jednak możliwości ich wykorzystania są nieograniczone – od miejsc magazynowych, przez dodatkową przestrzeń roboczą, czy przestrzeń hodowlaną. Uzyskanie dowolnego metrażu bez konieczności zastosowania wewnętrznych podpór daje szerokie pole do popisu, a szereg udogodnień i możliwość wyboru spośród wielu parametrów sprawia, że produkowane przez nas hale rolnicze można wykorzystać w każdym żądanym celu.

Dzięki wyborowi i dostosowaniu odpowiednich parametrów, nasze hale z powodzeniem służą jako magazyny płodów rolnych, przestrzenie inwentarskie i hodowlane, hale upraw szklarniowych, hale jeździecki i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, powierzchnię hali można łatwo powiększyć lub zmniejszyć. Montaż i demontaż modułów jest błyskawiczny i prosty, dzięki czemu można zmieniać powierzchnię użytkową według własnych upodobań, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Hale można również z łatwością przenieść w zupełnie inne miejsce.

Nowoczesne hale rolnicze to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie Klientów na łatwą w modyfikacji przestrzeń. To jedyna konstrukcja magazynowa, którą można dowolnie modyfikować, zmieniając jednocześnie jej przeznaczenie. To technologia i nowoczesność w służbie dla rolnictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Kobexstal.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here