kobieta

Sięgamy – i to coraz chętniej i coraz częściej. Statystyki sprzedaży sklepów internetowych z tej branży dowodzą, że zwiększa się zainteresowanie Polaków wykorzystaniem przeróżnych akcesoriów erotycznych. I nie są bynajmniej domeną singli, bo z rosnącym zainteresowaniem korzystają z nich także pary.

Akcesoria się zmieniają…

Jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu pokutowało przekonania, że używanie „zabawek” jest domeną osób samotnych, nie posiadających partnerów, albo używających ich w tajemnicy przed nimi. Same akcesoria też były zresztą dość proste, nie grzeszyły subtelnością, nie przywiązywano też większej uwagi do wykończenia, stylistyki czy designu. Były przedmiotami stricte użytkowymi, a i samo używanie traktowano raczej jako temat wstydliwy i z gatunku tabu. Oglądając ofertę sklepu internetowego erotino.pl, przekonujemy się, że te czasy dawno minęły. Obecnie używa się materiałów do bardzo przyjaznych dla ciało, hipoalergicznych, albo naśladujących do złudzenia naturalną skórę (cyberskin). W droższych modelach, przeznaczonych dla pasjonatów tego rodzaju zabawek, stosuje się także stal szlachetną, ozdabia się je cyrkonami, a nawet pokrywa złotem czy srebrem. Również design jest zupełnie niepodobny do tego, co było lat temu 20 czy 30. W czasie wizyty w sklepie https://www.erotino.pl/ łatwo się przekonać, że te gadżety są po prostu ładne i gustowne. Oczywiście nadal cześć modeli jest po prostu naturalna, z wielkim oddaniem naśladująca męską anatomię. Jednak coraz chętniej kupowane, zwłaszcza przez kobiety, są takie, w których estetyka i design również grają rolę, nie sama tylko funkcjonalność, czy stosowane rozwiązania technologiczne. Te zaś także idą z duchem czasu, nie brakuje więc np. gadżetów sterowanych za pomocą aplikacji na smartfona czy nawet interaktywnych, pozwalających niezwykle realistycznie przeżywać sceny dziejące się na ekranie czy w grze komputerowej.

… i ludzie się zmieniają.

Zmiany zaszły nie tylko w samym wyglądzie czy budowie zabawek dla dorosłych, ale także w podejściu do nich. Kupujący czują coraz mniej skrępowania, potrafią dopytywać się o zasady działania, możliwości oferowane przez akcesoria, sposoby ich wykorzystania. Nadal dużą część nabywców stanowią single, ale wśród par też wzrasta nimi zainteresowanie. Ich użytkownicy przekonują się, że nie ma nic złego – albo przynajmniej nie powinno być – w sięganiu po różne sposoby potęgowania własnej przyjemności. Urozmaicenie życia intymnego prowadzi do większej bliskości partnerów, większej satysfakcji ze wspólnie przeżywanych chwil, do lepszej zabawy we dwoje. Sklep Erotino ze swoją ofertą otwiera więc drogę do nowej jakości przeżywania przyjemności.

Trochę eksperymentów nie zaszkodzi żadnej parze – oczywiście mowa tu o tych, które przeprowadzane są za obopólna zgodą. Nie od razu może ona przyjść, czasem warto porozmawiać z zaprzyjaźnionymi parami, poczytać opinie na forach internetowych, przejrzeć blogi poświęcone seksualności i sensualności. Na podstawie takich źródeł łatwo się przekonać, że większość osób, które zdecydowały się na wypróbowanie zabawek dla dorosłych, jest z tego bardzo zadowolona.

Takie zdanie podzielane jest zarówno przez osoby pozostające w związkach i korzystających wspólnie z urozmaicenia, przez osoby, których partner/partnerka nie są w stanie zaspokoić potrzeb drugiej strony w wystarczającym stopniu, czy też przez singli.

Życie intymne stanowi ważną część każdego, albo prawie każdego, dorosłego człowieka. Dążenie do tego, by było ono przyjemniejsze, nie jest niczym ani dziwnym, ani niewłaściwym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here