Nowoczesne farbowanie włosów

Standardowe, malowanie włosów na jeden odcień powoli przechodzi do historii. Fryzjerzy w swoim rozmachu prześcigają się w wymyślaniu innowacyjnych metod farbowania. Mają one za zadanie sprawić, że kolor włosów nabierze wszystkie odcienie tęczy, głębi oraz niezwykłego blasku w słońcu. Nastała moda na niesamowitą, niepowtarzalną, a przy tym bardzo naturalną koloryzację 3D, która oparta jest na wielu tonach oraz różnej kombinacji odpowiednio dopasowanych do siebie odcieni. Jeżeli chodzi o kolor, to możemy iść dzisiaj albo w stronę natury, jedynie podkreślając urodę odpowiednimi odcieniami, lub postawić na ekstrawagancję.
Jeżeli decydujemy się na podkreślenie naturalnego koloru albo zupełną metamorfozę, to przede wszystkim powinniśmy znaleźć odpowiedniego fryzjera, któremu zaufamy i który doradzi nam w sprawie koloru naszej fryzury. Doświadczenie jakie posiada na rynku sprawi, że dopasuje nam fryzurę do naszego kształtu twarzy, cery, stylu ubierania oraz trybu naszego życia. Warto zdecydowanie oddać się w ręce profesjonalisty, aby urzeczywistnić nasze marzenia lub odkryć coś zupełnie innowacyjnego. Może się jednak okazać, że to co spodobało nam się u innej osoby, wcale nie musi sprawdzić się u nas. W tym celu, warto jednak przed wizytą u fryzjera zapoznać się z tym, co dzisiaj proponują dobre salony fryzjerskie.
Jeżeli chcemy, aby lśniący i intensywny kolor zachował się nam jak najdłużej, powinniśmy pamiętać o podstawowej zasadzie pielęgnacji. Częste farbowanie włosów bardzo osłabia cebulki oraz całą strukturę włosa i mogą one stać się łamliwe, suche, pozbawione witalności oraz blasku. W tym celu powinniśmy zakupić specjalne kosmetyki, które przeznaczone są do pielęgnacji włosów farbowanych. Ponadto warto abyśmy skorzystali z profesjonalnych zabiegów poprawiających wygląd włosów, takich jak keratynowe prostowanie włosów, które ma za zadanie ujarzmić niesforne włoski i wygładzić odpowiednio fryzurę. Z takiego oto sposobu będziemy mogli cieszyć się pięknymi włosami niczym z reklamy w naszym telewizorze.
Odkąd zapanowała moda na farbowanie na ulicach dużych miast lub miasteczek zobaczyć możemy coraz więcej kobiet z rozjaśnionymi końcówkami włosów, przechodzącymi od tonu najciemniejszego do najjaśniejszego. Taka metoda farbowania włosów stała się tak bardzo popularna, że dziś niektóre osoby wolą z niej zrezygnować, w celu uniknięcia powtarzalności. Metoda Ombre przechodzi już kolejną metamorfozę, a fryzjerzy, którzy ją stosują proponują klientom coraz to odważniejsze kolorystyczne połączenia oraz sposoby na tego typu usługi. Natomiast fanki naturalnego podkreślania swojej urody i ciemnych włosów powinny zainteresować się bronde. Jest to nowoczesna metoda w której używa się odcieni zimnych lub ciepłego blondu, dopasowanego do naszej karnacji karnacji. Kobiety o rudych włosach mogą pogłębić swój oryginalny kolor farbowaniem, w stylu ronze, czyli oryginalnym połączeniem brązu z miedzią. W obecnym sezonie modne będzie również farbowanie włosów w stylu ombre, w którym pasemka przechodzą z koloru mahoniowego w miedź.
Odważne panie już od kilku ostatnich sezonów stawiają na oryginalne kolory i designerskie techniki koloryzacyjne, w których mogą wybierać z pośród łagodnych pasteli, aż do ostrych i awangardowych kolorów, które będą nosić na swojej głowie. Modnym kolorem jest róż, brzoskwinia, błękit, szarości, srebro, jak również efekt lekkiego tęczowego przejścia różnych barw. Taki styl szczególnie poleca się kobietom o jasnej karnacji oraz jasnych włosach, w szczególności tych rozjaśnianych, platynowych oraz innych. Trendy są także ciemniejsze odrosty połączone z kolorowymi końcówkami. Nowoczesna technika dip – dye, to najnowszy styl,w którym możemy wykorzystywać tylko jedną barwę, jej odcienie oraz łączenie różnych tonów. Na topie znalazła się też pełna koloryzacja na przykład: na głęboką czerwień, fiolet, róż oraz blorange – czyli mieszanka połączenia blondu z kolorem pomarańczowym, brzoskwiniowym oraz truskawkowym.
Farbowanie włosów cena jest zróżnicowana, w zależności od metody koloryzacji czy skomplikowanej fryzury. W salonie fryzjerskim zapłacimy za farbowanie włosów od około 150 do 200 złotych za usługę dip – dye oraz od 200 do 450 złotych za kompletną koloryzację.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPodkład kryjący
Następny artykułNasz wizerunek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here