Neurochirurgiczny lifting - nici Silhouette Soft

Wszyscy chyba chcemy cieszyć się pięknym, młodym wyglądem najdłużej, jak to możliwe. Nic w tym dziwnego. Zadowolenie ze swojej powierzchowności pozytywnie wpływa na pewność siebie, poprawia komfort życia i podnosi samoocenę. Niestety, upływ czasu jest nieuchronny, a zmarszczki i utrata jędrności skóry to jego nieprzyjemne oznaki. Rozwój medycyny estetycznej sprawia jednak, że pojawiają się coraz nowe możliwości poprawy wyglądu.

Ostre cięcie

Ci, którzy pragną pozbyć się zmarszczek i przywrócić skórze utraconą sprężystość, często decydują się na lifting twarzy. Jest to zabieg skuteczny, lecz również  inwazyjny. Polega on na wykonaniu precyzyjnych nacięć, umożliwiających naciągnięcie skóry twarzy, a także usunięcie jej nadmiaru. Jest to zatem operacja chirurgiczna, do której wykonania  istnieje szereg przeciwwskazań (m.in.nadciśnienie tętnicze, choroby serca, cukrzyca, ciąża, zaburzenia krzepliwości krwi).  Jednym z jej minusów jest także stosunkowo długi proces rekonwalescencji, towarzysząca mu zwykle opuchlizna oraz dolegliwości bólowe. Sprawia to, że efekt końcowy liftingu nie jest widoczny natychmiastowo, lecz dopiero po pewnym czasie. Te negatywne aspekty  zabiegu powodują, iż część potencjalnych pacjentów rezygnuje z obawy przed bólem, dyskomfortem i możliwymi powikłaniami.

Skutecznie i  bezpiecznie

Rozwiązaniem dla osób, które marzą o odmłodzonej, gładkiej twarzy, nie chcą się jednak poddać tradycyjnemu liftingowi, jest wykonanie neurochirurgicznego liftingu  z nićmi Silhouette Soft. Jest to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg, który pozwala uzyskać efekty tradycyjnego liftingu w sposób całkowicie bezpieczny i bez konieczności hospitalizacji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, bio-wchłanialnych nici ze stożkami,  odmłodzenie oraz wygładzenie zmarszczek  jest niezwykle wyraźne i utrzymuje się aż do osiemnastu miesięcy.  Neurochirurgiczny lifting przeprowadzany jest  w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie trzydzieści minut.  Po tym czasie pacjent może wrócić do normalnego życia, ciesząc się natychmiastowymi efektami upiększającymi. Co istotne, do uzyskania  napiętej, jędrnej i  pełnej objętości skóry, potrzebny jest jeden zabieg. W przypadku istnienia takiej konieczności, neurochirurgiczny lifting Silhouette Soft może być łączony z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, takimi jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej. Pozwala to  zintensyfikować pożądany efekt widocznego, lecz naturalnego „odjęcia lat”. Przedstawione powyżej czynniki sprawiają, że zabieg z użyciem nici Silhouette Soft należy uznać za  dobrą  opcją dla tych, którzy pragną uzyskać wyraźny i  długotrwały efekt liftingu w sposób natychmiastowy oraz  bezpieczny dla zdrowia.

Więcej informacji na stronie Maksmed – medycyna estetyczna Łęczna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here