Liposukcja i zabiegi na twarz w klinice medycyny estetycznej na Śląsku

Salony piękności i odnowy biologicznej oferują całe spektrum zabiegów, które upiększą nasze ciało, zniwelują wstydliwe problemy oraz zadbają o zdrowy wygląd naszej skóry. Medycyna estetyczna Śląsk ma w swojej ofercie różnorodne zabiegi na ciało i twarz, które wykonywane są pod czujnym okiem wykwalifikowanych fachowców. Znajduje się w nich między innymi liposukcja Katowice oraz zabiegi na twarz poprawiające gęstość skóry i poziom jej nawilżenia.

Najlepsza metoda na zbędny tłuszcz – liposukcja

Liposukcja tradycyjna to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej. Wykonuje się go w znieczuleniu ogólnym, a pacjent potrzebuje czasu, by wrócić do codziennych aktywności. Klinika medycyny estetycznej Katowice oferuje najnowocześniejsze techniki wykonania tego zabiegu, dzięki czemu rekonwalescencja nie trwa długo, a efekty są bardzo zadowalające. Z bogatej oferty możemy zdecydować się na liposukcję tumescent, wibracyjną, zabieg na zasadzie radiofrekwencji lub podciśnienia albo liposukcję ultradźwiękową. O rodzaju zabiegu decyduje lekarz. Istotnym czynnikiem pozwalającym na wykonanie liposukcji jest nasz ogólny stan zdrowia, ilość nadmiernej tkanki tłuszczowej i poziom elastyczności skóry. Liposukcja Katowice jest przeprowadzona na sprzęcie najwyższej jakości i przez lekarzy z długoletnim stażem.

Medycyna estetyczna śląsk – zabiegi na twarz

W gabinecie kosmetycznym na Śląsku wykwalifikowani kosmetolodzy przywrócą naszej cerze blask, jędrność i nawilżenie oraz poradzą sobie z każdym problemem skórnym. Jednym z popularnych zabiegów jest mezoterapia bezigłowa. Jest to nieinwazyjna, bezbolesna metoda odmładzająca dzięki wprowadzeniu w głąb skóry substancji aktywnych. Jest znakomitą alternatywą dla mezoterapii igłowej, która może być nieprzyjemna i bolesna. Na rozszerzone naczynka i prosaki pomoże elektrokoagulacja. Polega na usuwaniu zmian na skórze przy użyciu prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Trwa od kilku do kilkunastu minut, przy nieco większych naczynkach zabieg może wymagać powtórzenia. Jeśli zmagamy się z nadmiernym owłosieniem, przebarwieniami lub trądzikiem klinika medycyny estetycznej Katowice zaoferować nam może zabieg IPL. Metoda ta wykorzystuje fale świetlne, które mają różną długość i działają kompleksowo na wybrane obszary twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here