Koszt przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs zrobiło się ostatnio bardzo popularne. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu każda kobieta chce mieć piękne, zauważalne, a przede wszystkim też gęste rzęsy. Czasem trudno uzyskać taki efekt jedynie za sprawą tuszu do rzęs, a więc coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby je po prostu przedłużyć. Rodzajów przedłużania rzęs, jak i tego koszta są naprawdę różne i w dużej mierze zależą właśnie od tego na jaką metodę się zdecydujemy. Warto jednak poznać podstawowe metody i tym samym wybrać najlepsze rzęsy dla siebie, które pasować będą do danego typu urody oraz jej delikatności.

Rodzaje przedłużania rzęs.

Na pewno choć raz słyszałaś o czymś takim jak naturalne rzęsy z futra norek. Brzmi zagadkowo? Tym bardziej należy poznać plusy oraz minusy tej metody, aby mieć pewność, że jest ona dobrze dobrana. Największą znaną zaletą jest to, że każda rzęsa ma bardzo zbliżoną grubość do siebie, dzięki czemu całość nie jest przytłaczająca i nie wydaje się wykonana na odczepnego. W końcu naturalne rzęsy także z reguły są tej samej lub bardzo zbliżonej grubości. W końcu takie naturalnie rosną. Są one różnej długości, co też pozytywnie wpływa na cały odbiór rzęs oraz oprawy oczu jako takiej. Dzięki temu, że są różnej długości, po aplikacji cały czas pozostają bardzo naturalne, a oko wygląda też bardzo naturalnie. Są to też jedne z nielicznych rzęs, które nie obciążają naturalnych rzęs i są bardzo lekkie podczas ich noszenia, co z pewnością jest bardzo komfortowe w codziennym życiu.
Istnieje też coś takiego jak rzęsy syntetyczne. Czym one są i dlaczego warto zdecydować się akurat na wersję syntetyczną? Przede wszystkim, a może to właśnie tutaj jest najważniejsze, charakteryzują się one mniejszą elastycznością i są mniej delikatne niżeli rzęsy naturale, czy te z futra norek. Ich kształt jest jednak bardzo regularny, dzięki czemu stanowią one doskonałą oprawę oka i nie sprawiają, że staje się ono obciążone, czy też zasłonięte.
Popularne ostatnimi czasy są także rzęsy jedwabne. Tak jak sama nazwa może wskazywać i nasuwać odpowiedź, rzęsy jedwabne wykonane są w całości z protein naturalnego jedwabiu. Na pewno są to rzęsy, które można nosić często i długo, ponieważ są nadzwyczajnie delikatne i lekkie. Nie niszczą także naturalnych rzęs, co z pewnością jest jedną z największych zalet, generalnie podczas ich aplikacji. Warto decydować się na jedwabne rzęsy przynajmniej od czasu do czasu, aby dać odpocząć swoim naturalnym.

Ile kosztuje przedłużanie rzęs?

Cena przedłużania rzęs zależna jest, z całą pewnością od ich rodzaju, ale w dużej mierze także od metody przedłużania, na którą zdecyduje się klientka. Na pewno warto wybierać profesjonalne salony, w których przedłużaniem rzęs, a także doborem ich do indywidualnych potrzeb klientki, zajmuje się profesjonalistka, która posiada spore doświadczenie oraz dysponuje ukończonymi kursami, dzięki którym może faktycznie pochwalić się znajomością najnowszych trendów oraz profesjonalnych technik zakładania sztucznych rzęs.
Oczywiście taka cena zależna może być także od sposobu przedłużania rzęs, a jest ich co najmniej kilka. Decyzja ta jest jednak całkowicie uzależniona od klientki, ponieważ to ona musi dobrać gęstość i długość rzęs. Specjalistka może co najwyżej w tej kwestii postarać się doradzić lub ewentualnie starać się wpłynąć na zmianę zdania, jeśli uzna, że podjęta decyzja nie będzie dla klientki najlepszym rozwiązaniem.
To dlatego kwestia ile kosztuje przedłużanie rzęs jest kwestią dość indywidualną, choć tak jak było wspominane na przykładzie powyższych rodzajów, można ją mniej więcej uogólnić. Oczywiście też kwestia ceny zależna jest od prestiżu salonu kosmetycznego, w którym dokonuje się przedłużania rzęs. Im większą renomą cieszy się dany salon tym naturalnie cena będzie wyższa.
Można jednak poznać średnie ceny i trochę wziąć je pod uwagę.
Najbardziej przykładowe ceny:
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to koszt około 130 złotych
Przedłużanie rzęs metodą 2:1 około 150
Przedłużanie rzęs metodą 3:1 około 170

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here