Fryzura intymna

Zadbana, współczesna kobieta przywiązująca wagę do swojego wyglądu, poświęca wiele czasu nie tylko na ułożenie włosów i makijaż. Żeby poczuć się piękną musi zwrócić uwagę na całe swoje ciało. Bardzo szeroka gama kosmetyków do skóry pozwala nadać jej jędrność, nawilżenie, elastyczność, przez co wygląda zdrowo i młodziej. Makijaż, to też różnego rodzaju zabiegi, rzęsy, brwi, powieki, usta, policzki. Modelowanie fryzury jest często bardzo czasochłonne, ale efekt jest widoczny i łatwy do osiągnięcia. Bardzo dużo kobiet zwraca uwagę również na paznokcie, a co za tym idzie całe dłonie. Golenie nóg, pach czy miejsc intymnych jest dzisiaj całkowicie naturalne, a wiodące marki prześcigają się w produkcji urządzeń i kosmetyków , których polem działania jest fryzura intymna.
Przez lata moda i trendy zmieniały się i w tej dziedzinie. Lata osiemdziesiąte i wcześniejsze stawiały na zarost naturalny, a każda ingerencja w kierunku upiększenia włosów łonowych traktowana była jako frywolność czy wręcz seksualne wyuzdanie. Dzisiaj nikogo nie dziwi fakt, że kobieta chce mieć zadbane miejsca intymne i zajmuje się nimi nie rzadko z taką pieczołowitością jak fryzurą na głowie.
Początki mody na fryzurę „na dole” u kobiet ograniczały się do starannego podcięcia naturalnego zarostu, bądź wyprofilowania idealnego trójkąta. W późniejszym okresie pojawił się gustowny paseczek, a jego szerokość zmieniała się często od bardzo szerokiego, zajmującego praktycznie cały wzgórek łonowy, po zupełnie cieniutki w formie kreseczki. Kolejną modą, która zagościła na długo wśród kobiet była całkowita depilacja. Oczywiście jest to doskonałe rozwiązanie, ale trudna dostępność do tych okolic kobiecego ciała skutkuje tym, że najczęściej wykonywane to jest w gabinetach kosmetycznych. Dyskomfort z tym związany jest raczej spory, dlatego też duża liczba kobiet próbuje swoich sił samemu podczas tych intymnych zabiegów.
Obecnie nastąpiła dowolność kształtów, długości, szerokości i kolorów, a sama fryzura intymna przeżywa swojego czasu renesans. Właśnie koloryzacja, czy farbowanie miejsc intymnych w dniu dzisiejszym nie jest czymś skomplikowanym. Trzeba pamiętać, żeby przy farbowaniu krocza wybrać specjalne farby przeznaczone do włosów łonowych. Większość kosmetyczek, czy fryzjerek z pewnością poleci odpowiednie farby. Jeżeli kobieta boi się, czy nie jest pewna czy da sobie radę z wymodelowaniem upragnionego wzoru, również powinna zgłosić się do salonu kosmetycznego. Stylizacja i wykonywanie fryzur intymnych jest w dzisiejszych czasach w ofercie wielu gabinetów czy salonów urody i można bez kłopotu się do nich zgłosić. Co do motywów chętnie wybieranych przez panie też można dostać przysłowiowego zawrotu głowy. Pojawiają się fryzurki ze stosunkowo długimi włosami, które są misternie zaczesywane, jeżeli naturalna linia włosów jest ciekawa, to często przycina się włosy króciutko co też daje wspaniały efekt. Co do wzorków, to od wcześniej wspomnianego paseczka, pojawia się kieliszek, błyskawica, kokardka, czy strzałeczka. Bardzo często spotkać też można literę V, czy nawet inicjały. Pięknie dopracowane szczegóły i perfekcyjnie przycięte włoski sprawiają, że kobieta czuje się wyjątkowo, a związana z tym tajemniczość dodaje pikanterii. Wielu partnerów uwielbia zmiany w intymnych strefach i jest to też wspaniałym afrodyzjakiem. Można się pokusić o odrobinę szaleństwa w tych partiach kobiecego ciała, gdyż nie są one eksponowane, a co za tym idzie nikt (oprócz wybranych osób) nie będzie oceniał naszych zabiegów. Warto czasami wymyślić unikalny wzór, który stanie się jakby naszą wizytówką. Ciekawa fryzura intymna jest pięknym początkiem zabaw erotycznych z partnerem. Coś nowego, okraszonego zmysłową bielizną może okazać się doskonałym wyborem na uatrakcyjnienie związku.
Co ciekawe coraz więcej mężczyzn zaczyna zauważać potrzebę innowacji w kwestii intymnej fryzury również u siebie. Panowie też chcą być modni i w tej kwestii. Doskonałą zabawą wśród partnerów może być fundowanie sobie identycznych zabiegów intymnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here