Yonelle Infusion zabieg mikronakłuwania


 Yonelle to zdecydowanie  jedna z moich ulubionych marek, to zasługa przede wszystkim skuteczności produktów ale także wysoka dbałość o każdy, nawet najmniejszy element, jak na przykład opakowanie ukoronowane delikatną kokardką. Dlatego też każda nowość,  którą oferuje marka Yonelle wzbudza we mnie ogromne emocje.

Zabieg mikronakłuwania infuzyjnego składa się z dwóch etapów, a do jego wykonania niezbędny staje się mezoroller wraz z intensywnym serum przeciwstarzeniowym. Taki zabieg, polega na wykonaniu wielu drobnych nakłuć skóry, przy pomocy mezorollera oraz nałożeniu na skórę serum z gamy Infusion.  Dzięki temu składniki aktywne zawarte w kosmetykach wnikają w skórę nawet 1000 razy lepiej.

Urządzenie do mikronakłuwania skóry, to mezoroller, który posiada 600 tytanowych, certyfikowanych, cienkich igiełek o długości 0,2 mm osadzonych na ruchomym wałku. Ważne jest, aby sam zabieg przeprowadzać wyłącznie na zdrowej skórze oraz nie dzielić się urządzeniem z innymi. Po każdym użyciu, mezoroller należy umyć pod bieżącą wodą oraz zdezynfekować.

 Taki zabieg mikronakłuwania wykonuję wieczorem, raz bądź dwa razy w tygodniu na oczyszczonej skórze twarzy. Wiem, że urządzenie wyposażone w liczne igiełki, może nie wzbudzać waszego zaufania, ale naprawdę nie ma się czego bać,  bo zabieg w żadnym wypadku nie jest bolesny. Schemat jego wykonania, oraz instruktaż dostępny jest na stronie marki Yonelle i tam właśnie was odsyłam. Na filmie oraz załączonych grafikach dowiecie się jak poprawnie wykonać cały zabieg.

Po skończeniu nakładania skóry mezorollerem, nadchodzi czas na wmasowanie serum i aplikacje kremu. Serum Infusion to tak zwany  bezbolesny zastrzyk przeciwzmarszczkowy, o działaniu rewitalizującym , ujędrniający  i nawilżającym.  Składniki aktywne wraz z retinolem, zawarte w serum Infusion wnikają głęboko w skórę, dzięki powstałym poprzez mikronakłuwania skóry, kanalikom, działając z jeszcze większą skutecznością.  Kosmetyk szybko wchłania się w skórę,  pozostawiając ją nawilżoną, miękką i wygładzoną.  Po całym zabiegu mikronakłuwania Infusion, cera odzyskuje zdrowy koloryt, jest rozjaśniona, promienna ale przede wszystkim zauważalna staje się poprawa jędrności i gęstości skóry. Kolejnym krokiem jest zastosowanie dalszej, codziennej pielęgnacji.  Muszę podkreślić,  iż z początku skóra może być delikatnie zaczerwieniona, lecz z każdym kolejnym zabiegiem ten efekt powoli zanika całkowicie.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz