Nature Queen


Prawdziwa moc natury, wysoka jakość oraz najlepsza skuteczność. Właśnie tak w kilku słowach mogłabym opisać kosmetyki Nature Queen.
 100% natury, miłość  oraz wielka pasja, to sekret wszystkich produktów marki Nature Queen. To właśnie sprawia, iż polskie kosmetyki podbijają rynek, a tym samym dbają o zdrowie i urodę coraz bardziej świadomych kobiet. Pamiętajcie, że piękna skóra to przede wszystkim zdrowa skóra.  


Imbirowy peeling do skóry ciała to połączenie drobinek cynamonu wraz z ostrymi kryształkami soli, zatopionych w oleju że słodkich migdałów, oleju jojoba oraz ekocertyfikowanyn maśle Shea, które ja całkowicie uwielbiam! Podobnie jak sam zapach tego scruby do ciała. Ciepły aromat przyjemnie otula skórę i delikatnie rozgrzewa ją, poprawiając także krążenie krwi. Ostre drobinki soli, wspaniałe złuszczają naskórek i oczyszczają. Ten peeling ma ogromną moc, ale w przeciwieństwie do większości solnych scrubów, nie oblepia skóry. Po całym zabiegu skóra całego ciała jest wygładzona,  bardziej elastyczna, miękka i nawilżona.  To oczywiście zasługa, harmonijnie dobranych olejków roślinnych. Musisz również wiedzieć, iż wszystkie  produkty Nature Queen pozbawione są syntetycznych barwników, parabenów, emulgatorów  i wszystkich substancji, które mogłyby zaszkodzić Tobie i Twojej skórze. Dlatego też ogromnie cenię Nature Queen i ufam, iż każdy  kosmetyk jest całkowicie naturalny i bezpieczny.


1 komentarz