Yonelle MEGATREND ANTI-SMOG

Świadomość dramatycznego wręcz wpływu smogu na zdrowie i urodę wciąż rośnie. To również zasługa coraz częściej ogłaszanych alertów smogowych,informujące o wielokrotnym przekraczaniu norm w Polsce.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z otaczającego nas niebezpieczeństwa, dlatego też warto zainteresować się skutkami oddziaływania smogu na skórę, ponieważ zanieczyszczenia powietrza powodują szereg poważnych uszkodzeń jej struktury. W tej chwili ochrona skóry przed zanieczyszczeniami staje się wręcz koniecznością.Doskonale wie o tym marka Yonelle, która to z myślą o faktycznych potrzebach kobiet w Polsce, stworzyła krem nie tylko nawilżający ale co najważniejsze zabezpieczający skórę przed skutkami działania smogu. To kompleksowa i nowoczesna pielęgnacja dla każdego typu cery, bez względu na wiek. Yonelle zdając sobie sprawę ze  wszystkich, naprawdę niebezpiecznych skutków zanieczyszczenia powietrza, proponuję swoistą barierę dla skóry twarzy w postaci nawilżające kremu dostępnego w zaskakująco niskiej kwocie 49 zł, dzięki czemu każda kobieta może zainteresować w swoje zdrowie i piękno.

Okazuje się, że składniki smogu że względu na swój nieduży rozmiar, mogą wnikać w skórę poprzez ujścia gruczołów potowych, czy też mieszki włosowe i tam powodować nieodwracalne zniszczenia. Często to właśnie zanieczyszczenia powietrza są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry, a tym samym zmarszczki i utratę jędrności, lub co gorsza choroby skóry, alergie, przebarwienia a nawet nowotwory skóry.
Krem biologicznie nawilżający zabezpieczający skórę przed skutkami działania smogu, zamknięty w niewielkiej, wygodnej tubie, tworzy przyjazną skórze niewyczuwalną warstwę ochronną z biotechnologicznej poliglukozy. Krem o zaskakująco lekkiej formule doskonale nawilża skórę, szybciutko się wchłania i co równie ważne, perfekcyjnie współgra z makijażem.  Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć kosmetyk, dzięki któremu cera jest doskonale chroniona przed przyśpieszonym starzeniem się, wolnymi rodnikami, odwodnieniem, podrażnieniem i utratą zdrowego wyglądu. Pielęgnacja Anti - Pollution, stanowi zupełnie nowy kierunek w kosmetyce, co niezmiernie mnie cieszy. Jestem pewna, że nowość Yonelle docenią kobiety świadome teraźniejszych zagrożeń, a ten kosmetyk będzie towarzyszył im każdego dnia. Dokładnie tak jak i mi, nawilżając, ujędrniając oraz chroniąc skórę.3 komentarze

  1. No tak lepiej przeciwdziałać skoro zniszczenia mogą być nieodwracalne

    OdpowiedzUsuń
  2. Mieszkam w dużym mieście i smog jest widoczny gołym okiem. Państwo nic z tym nie robi a ja boje się wyjsc z domu . Dobrze że ktoś wreszcie pomyslał o ochronie.Ola

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że jest taki kosmetyki. Chętnie wypróbuję ten krem :)

    OdpowiedzUsuń