Zimowa pielęgnacja Orphica TouchDelikatna skóra dłoni praktycznie bez przerwy narażana jest na różnego rodzaju zagrożenia.
Od tych związanych z niekorzytnymi warunkai atmosferycznymi, które dokuczają nam szczególnie teraz zimą do codziennych, które powstają podczas wykonywania zwyczajnych obowiązków domowych. Gdy pielęgnaja skór dłoni czy też paznokci jest zbyt słaba, często nieregularna, a nawet nieodpowiednio dobra do potrzeb skóry, mogą pojawiać się otarcia, nadmierną suchość oraz brak komfortu. Aby temu zapobiec, powstała nowa gama kosmetyków regenerująco-pielęgnacyjną terapię dla skórę dłoni, Orphica Touch.Pośród produktów linii Touch, najmocniej zainteresował mnie delikatny peeling oparty na mocy ziaren żurawiny. A to datego, iż oskonale zdaję sobie sprawę, ja ważne jet jego stosowanie oraz jakie korzyści przynosi podczas pielęgnacji. Peeling do rąk z linii Touch jest produktem do codziennego stosowania, po pierwsze dlatego, że zawiera unikalną  formułę Oil & Vitamin Therapy, która sprawia, że skóra dłoni jest głęboko nawilżona i odpowiednio zmiękczona, a na jej powierzchni tworzy się niewidzialna warstwa ochronna, która wiąże wodę. Po drugie, dlatego, iż jest niezwykle delikatny, to zasługa nasion żurawiny, które pomagają pozbyć się martweg naskórka. Scrub Touch odżywia suchą skórę, pozostawia ją gładką i odżywioną.


Nasze dłonie źle znosza mróz panujący za oknem, niskie temperatury, wiatr i ogrzewanie, a co za tym idzie bardzo suche ale i ciepłe powietrze. W wyniku działania niekorzystych czynników, na które dłonie narażone są każdego dnia, skóra staje się szorstka, sucha i popękana, a paznokcie kruche i łamliwe. Krem do dłoni Touch  z formułą Intensive Moisture Therapy, to dogłębna dawka nawilżenia i odżywienia przesuszonej,podrażnionej skóry o słodkim, subtelnym zapachu żurawiny. Lekka konsystencja kremu natychmiastowo nawilża skórę, tworząc na jej powierzchni niewdzialną warstwę ochronną, która wiąże wodę. Naturalne składniki kremu wygładzają i odżywiają skórę, przyspieszają proces jej regeneracji. Skóra staje się miękka i bardziej elastyczna, a słodki aromat żurawiny, wyczuwalny jest przez długi czas.
Wszystko o czym wspomniałam wcześniej, wpływa nie tylko na donie ale i paznokcie. Nierzadko zdrowe paznokcie i skórki wokół nich o tylko marzenie. Aby wspomóc słabe i łamliwe paznoke oraz zadzierające się skórki, marka Orphica stworzyła jeszcze jeden produkt, specjalną odżywkę z formułą Deep Regeneration Therapy. W składzie odżywki znajdziesz olej argnowy,  abisyński oraz rycynowy, jak również witaminy czy znany ze swoich właściwości skwalen. Odżywkę należy aplikować na paznokcie i skórki raz dziennie, a po całkowitym wchłonięciu w skórę składników aktywnych, należy umyć dłonie ciepłą wodą. Przy regularnym stosowaniu już po kilku dniach zapomniałam o uciążliwych, suchych skórkach, które ostatanio bardzo mi dokuczały.

Cała gama kosmetyków Touch dostępna jest na stronie producenta oraz perfumeriach Douglas, w cenie od 119 zł do 59zł za wybrany produkt.


3 komentarze

  1. Marki wcześniej nie kojarzyłam. Muszę się jej przyjrzeć bliżej - zimą moje dłonie są wyjątkowo suche!

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym wypróbowała te produkty 😊

    OdpowiedzUsuń