Klorane serum SOS z wyciągiem z piwonii

Kiedy tylko marka Klorane zapowiedziała, że wprowadza na rynek całkowicie nową linię opartą na bazie wyciągu z mojej ukochanej piwonii, czułam że nie tylko ja ale także moje włosy i skóra głowy, będą zachwycone. Cała gama produktów z wyciągiem z piwonii, w której skład wchodzą trzy produkty, mają silne właściwości kojące oraz łagodzące podrażnienia skóry głowy.

Podrażnienia skóry głowy nierzadko są wynikiem stosowania produktów zbyt silnych i drażniących, jak również stresu czy nawet zanieczyszczeń środowiska, w którym żyjemy. Przyczyn przesuszonej, swędzącej  i podrażnionej skóry może być wiele, czasem trudnych do wyeliminowania. Dlatego też marka Klorane zaczerpnęła głęboko z natury, wszystkie te składniki, które potrafą przywrócić równowagę fizjologiczną skóry głowy. Codzienna, delikatna pielęgnacja to początek skutecznej terapii.


Serum SOS na bazie wyciągu z piwonii, zamknięto w wygodnej  i poręcznej formie niedużej buteleczki. Serum należy stosować w formie kilkudniowej kuracji, w moim przypadku zawsze był to okres 7 dni lub też po prostu w razie potrzeby. Aplikacja jest niezwykle szybka i bezproblemowa, wystarczy spryskać dokładnie oczyszczoną i oszuszoną skórę głowy, a następnie dłońmi wykonać delikatny masaż skóry. Serum z piwonią szybko przynosi ulgę i ukojenie.  Formuła o fizjologicznym pH utrzymuje nawilżenie skóry głowy i pomaga jej odzyskać równowagę, dodatkowo wzmacnia naturalną ochronę skóry i długotrwale łagodzi podrażnienia. Co ciekawe, serum z wyciągiem z korzenia piwonii, pachnie naprawdę pięknie, jak również pozostawia włosy miękkie i błyszczące. Nie skleja ich i nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.

2 komentarze