Piękno od wewnątrz, czyli Nutrikosmetyk

Aby zadbać o zdrowy i piękny wygląd skóry codzienna pielęgnacja to często zbyt mało. Bardzo ważna jest zbilansowana dieta, a nawet styl Twojego życia. Stres oraz pośpiech z całą pewnością nie wpłyną dobrze na wygląd cery. Kluczem do pięknego wyglądu skóry jest równowaga, między odpowiednio dobraną pielęgnacją, zdrową dietą oraz  dobrym samopoczuciem.

Pamiętaj, aby zadbać o swoją skórę także od środka.  Uważam, iż warto wspomóc się suplementami, a jednym z nich może być właśnie kolagen. Tym bardziej, że to właśnie kolagen jest odpowiedzialny za właściwy poziom nawilżenia skóry, jej jędrność i sprężystość oraz za mocne włosy i paznokcie. Niestety z wiekiem skóra straci swą jędrność, włosy- blask, a paznokcie stają się kruche i łamliwe, powodem jest stopniowo zmniejszająca się produkcja kolagenu po 25 roku życia.

PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk, który został skomponowany z najwyższej jakości składników. To połączenie kolagenu pozyskiwanego z ryb morskich oraz witaminy C. Warto pamiętać, iż żadne kosmetyki nie przyniosą zadowalających rezultatów, jeśli odpowiednio nie zadbasz o siebie od wewnątrz. Nutrikosmetyki zażywane są doustnie, a PremiumCollagen5000, który jest w formie proszku ma najwyższą wchłanialność, a co za tym idzie, największą skuteczność.
To preparat dla osób, które chcą poprawić stan swojej skóry, włosów oraz paznokci. A dodatek witaminy C zapewnia jeszcze lepsze działanie produktu, wspierając produkcję kolagenu. To ważne zwłaszcza, że przyczyn niedoboru kolagenu może być wiele,  stres, promieniowanie uva/uvb, zanieczyszczenia, to tylko niektóre z nich. Co w konsekwencji może prowadzić do osłabienia cebulek włosów i ich wypadania, nadwyrężyć kondycję skóry i paznokci, niekorzystnie wpływać na stan kości i stawów, a nawet zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia takich niedoskonałości jak rozstępy, cellulit i przebarwienia.
Tak jak już wspomniałam, preparat ten jest w formie rozpuszczalnego proszku, a jego dzienna zalecana dawka to dwie płaskie łyżeczki, odpowiadające 7g produktu. Proszek należy rozpuścić w szklane wody, soku bądź dodać do koktajlu lub jogurtu. Ja podczas kuracji właściwe każdego dnia rozpuszczam preparat w wodzie bądź też soku warzywnym, który skutecznie kamufluje delikatny rybi posmak kolagenu. Najważniejsze są efekty, a te widoczne są nawet gołym okiem, jędrniejsza i gładsza skóra bez niedoskonałości, do których moja cera ma dużą skłonność czy rosnące na potęgę paznokcie i błyszczące włosy, upewniają mnie, że ten preparat to dobry wybór.
6 komentarzy

 1. Tak! Zdecydowanie jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o zdrową, racjonalną sumplementację.
  Organizm trzeba wspomagać.
  Piszę się na taką pomoc od wewnątrz.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zaczęłam go testować ;) Jestem ciekawa efektów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią bym wypróbowała i sprawdziła jak na mnie zadziała. Muszę zadbać o swoje ciało od środka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o takich produktach, ale zdecydowanie są one nie dla mnie, ja niestety muszę mocno uważać na składy.

  OdpowiedzUsuń
 5. słyszałam już o kolagenie, że powinno się go pobierać :) i że podobno ten rybi jest lepszy. Tego akurat nie znam, ale skoro efekty są widoczne to może kiedyś ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo interesujący preparat :) Z pewnością warto sięgać po takie wspomaganie od wewnątrz, a nie tylko po kosmetyki ;)

  OdpowiedzUsuń