Bumble and Bumble Straight Conditioner
Ostatnio dostaję naprawdę niezliczoną ilość zapytań i różnorodnych wiadomości o moje włosy oraz ich pielęgnację, jak i stylizację. Rok temu opublikowałam artykuł o świetnych kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów, które wciąż śmiało polecam. Pomimo tego, zdecydowałam się zdradzić jeszcze więcej oraz oczywiście przybliżyć wam te produktu. Obiecuję, że postaram się powoli, acz regularnie przedstawiać tutaj moich włosowych faworytów.
Bardzo dużą część mojej pielęgnacji zajmują kosmetyki, marki dostępnej na wyłączność w perfumerii Sephora, Bumble and Bumble. W jej ofercie znajdziecie całą masę produktów przeznaczonych dla różnych rodzajów włosów, a każda linia, odpowiada za rozwiązanie innych problemów, a tym samym wydobycie z włosów blasku. Musicie wiedzieć, że odpowiednio dobrana pielęgnacja to klucz do pięknych, błyszczących i przede wszystkim zdrowych włosów.
Bumble and Bumble Straight Conditioner (250ml/ 155 zł) to jeden spośród trzech dostępnych produktów tejże serii, tuż obok szamponu i termoaktywnego balsamu do stylizacji. Odżywka Bb. Straight przeznaczona została dla okiełznania niesfornych włosów. Silnie nawilżająca formuła o dość gęstej konsystencji i łagodnym zapachu, wspaniale i z ogromną łatwością wygładza kosmyki, nadaje włosom miękkości i zdrowego blasku. Śmiem twierdzić, iż włosy cienkie mogą nie udźwignąć tej odżywki, lecz dla włosów gęstych i ciężkich to naprawdę świetny produkt, a dodatkowo bardzo wydajny. Pamiętajcie jednak, że mocno zniszczonych włosów, rozdwojonych czy wręcz kruszących się końców, nic nie uratuje. Osobiście uważam, że piękne włosy, to zdrowe i zadbane włosy, bez względu na ich długość.
5 komentarzy

 1. Odżywka mnie jakoś nie ciągnie, ale balsam temoochornny koniecznie muszę wypróbować :) Parę razy przeglądałam tę markę i muszę przyznać, że wygląd opakowania kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra odżywka jest bardzo ważna. Warto wybrać odpowiednią dla siebie. O tej jeszcze nie słyszałam. Ja ostatnio używam różnych, bo częste wyjazdy mnie do tego zmuszają.
  Pozdrawiam wieczorowo, weekendowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi super:)
  U siebie też napisałam o jednym z kosmetyków tej marki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta odżywka akurat nie dla mnie, bo ja mam gęste włosy ale cieniutkie właśnie. Na pewno marka ma coś dla mnie w swojej ofercie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej marki, muszę się jej przyjrzeć. Co prawda do najbliższej Sephory mam kawałek, ale od czego są zakupy online...

  OdpowiedzUsuń